Workshop "Změna pro Vaši firmu!"

7.9.2015
Smart Network

Rozjíždíte nový projekt, vylepšujete své produkty a služby či vstupujete na trh s něčím zcela novým? Nebo jen chcete zvýšit povědomí o Vás u Vašich zákazníků? Všechno toto je spojeno se značnými náklady na marketingovou propagaci a my Vám přinášíme pár maketingových triků, které Vám pomůžou snížit tyto náklady.

Smart Network ve spolupráci s marketingovou agenturou ONE PR, s.r.o. pro Vás připravil workshop, ve kterém se dozvíte jak pomocí marketingových triků přitáhnout pozornost Vaší cílové skupiny. Workshop se koná pouze pro členy klubu Smart Network a partnery ONE PR, s.r.o.

Dozvíte se:

  • Jak má vypadat materiál, který láká oči klientů?
  • Co všechno se ještě počítá do grafiky?
  • Proč většina materiálů nezaujme a jak nedělat stejné chyby?
  • Kterými kroky se řídit, aby grafika působila přesně, jak chcete?
  • Jak formulovat texty a nadpisy na svých materiálech?

Na workshopu se také dozvíte, jak vytvořit Vaši vizitku, web, facebook či letáček co nejpřitažlivější pro Vašeho klienta či obchodního partnera.

 

Kdo Vás workshopem provede?

Mgr. BEDŘICH SNÁŠEL, MSc.

Vede reklamní a produkční agenturu ONE PR, s.r.o.. Vytvořili stovky letáků a pozvánek, které úspěšně přitáhly pozornost na akce jako je například Ples jako Brno či Champagne day. Napravoval stovky letáků, pozvánek svých partnerů, aby dosáhli podobně skvělých výsledk:

Pan Bedřich Snášel Vám pomůže zbavit se Vašich špatných marketingových návyků a pomůže Vám udělat úklid ve Vašem marketingu.

 

Jakmile společně zvládneme grafiku webových stránek i propagačních mateirálů, připravíme pro Vás navazující 2. workshop. Ten bude následně zaměřen na formulaci textu v těchto materiálech.

 

Rezervovat své místo můžete ZDE!

Těšíme se na Vás!

Autor článku: Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Členové Nová spolupráce s Dívkou české republiky Víte, co je u nás nového? Dívky České republiky mohou být i na Vašich akcích!
Detail článku
Smart Network
Smart Networkerka na benefičním koncertě nadace Slezská diakonie První adventní neděli roku 2015 se uskutečnil benefiční koncert na Hvězdárně v Brně. Kdo na koncertě vystoupil, jak si vedla moderátorka G. Mrkvicová a jak celá akce probíhala? Všechny odpovědi naleznete v článku!
Detail článku
Smart Network
Smart Staňte se členem podnikatelského klubu Smart Network Pokud vás zaujal networkingový on-line časopis, který právě sledujete, a chcete se stát jeho součástí, ozvěte se nám.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)