Vzdělávání, seberozvoj –  TEVUA

21.3.2018
Smart Network

ZADARMO? To je podezřelé!

Nabízíme vzdělávací kurzy pro firmy a jejich zaměstnance bezplatně. Je to možné proto, že Projekt TEVUA byl spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je výrazně přispět k odbornosti a kompetentnosti zaměstnanců a tímto i zvýšení konkurenceschopnosti firmy.

Zapojením do Operačního programu Zaměstnanost má projekt TEVUA možnost bezplatně využívat a poskytovat vzdělávání v různých oblastech zaměstnancům firem, které se stanou členy Spolku TEVUA. Členství je formální, nevyžadujeme členské poplatky ani jiné členské aktivity. Smyslem je využít a naplnit cíle projektu – tedy vzdělávat své zaměstnance a tím zlepšovat své postavení na trhu. Účastník kurzu = člověk zaměstnaný na HPP nebo DPČ (Dohodu o pracovní činnosti).

 

Co je TEVUA?

TEVUA je vesnice na Šalamounových ostrovech. O tom však můj manžel neměl tušení, když mu tento název probleskl hlavou. Je to tedy náhoda, ze které jsme spolu s Gábi vymyslely lépe zapamatovatelná hesla:

T – Time management 92b3bef5dff4.jpg

E – Ekonomické minimum

V – Vyjednávání

U – Účetnictví

A – Angličtina

 

Jaké kurzy organizujeme?

Zaměřujeme se především na výuku soft skills. Nabízíme celkem 12 různých témat, která jsou zaměřena tak, aby se mohli vzdělávat vedoucí pracovníci/ce, jednatelé/ky firem, manažeři/ky, obchodníci/ce, asistenti/ky. Poskytujeme více možností IT aktivit, učíme angličtinu pro začátečníky a pokročilé, základy ekonomie, účetnictví a práva. Kurzy jsou koncipovány pro 12 člennou skupinu účastníků, většina trvá 16 hodin kromě výuky jazyka. Máme vlastní školící prostory v centru Brna. A více informací o kurzech a lektorech najdete na našem webu www.tevua.cz

 a302539bd13f.jpg

Přesah vzdělávání

Naše kurzy neslouží pouze k výuce a memorování nových informací. Je to zážitek – od slova zažít a prožít. Především soft skills témata jsou koncipována hravě. Tak, aby si lidé co nejvíce zkoušeli modelové situace, zažívali si vše opravdu, nejen na papíře.

Kromě toho jsou tyto zkušenosti a zážitky praktikovatelné nejen v práci, ale odráží se i v soukromém životě každého z nás. Na kurzech se potkávají nové lidé, vznikají nová přátelství, příležitosti pro nové obchodní vazby.. = networking. :-)

 

 

Autor článku: Jana Grossmanová

Další články

Smart Network
Členové Skvělý obchodník je ve vás. Probuďte ho! Máte na to stát se excelentním obchodníkem a patřit ke špičce v oboru?
Detail článku
Smart Network
Členové Proč potřebujete na své akci profesionálního moderátora? Pokud pořádáte konferenci, svatbu, oslavu či team building, chcete především, aby se akce povedla. Potřebujete profesionální uvedení hostů, organizaci programu i adekvátní nápravu technických problémů. To vše zařídí moderátor
Detail článku
Smart Network
Členové Staňte se lepším fotografem Pár aplikací pro vaše focení
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb