Představujeme pana Drahoslava Menčíka z Umění v práci

5.3.2018
Smart Network

Představte nám, kdo je pan Drahoslav Menčík.

Jsem někdy až moc přemýšlivý extrovert s neúnavným smyslem pro pořádek. Rád se pohybuji ve společnosti lidí, a ještě raději je bavím na pódiu. Nesnáším nudu, věci, které nemají smysl a nemám rád, když se někdo povyšuje nad druhými. Radost mi udělá každá věc, která má smysl pro mě i pro druhé a zároveň je obohacující.

 

Čemu se věnujete ve společnosti Umění v práci?

V Umění v práci jsem obchodní konzultant, lektor a příležitostná asistentka. :-) Mým hlavním úkolem je rozšiřovat klientskou základnu a nastavovat nové interní procesy, které neustále zlepšují kvalitu našich kurzů a doplňkových služeb.

 cb0c807601c2.jpg

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Dělat věci, které mají smysl nejen pro mě, ale zlepšují podnikání i osobní životy našim klientům.

 

Kde jste sbíral zkušenosti?

Nejvíce svých zkušeností jsem získal ve vedení rodinné společnosti, kde jsem působil 6 let. Díky tomu jsem mohl být u přerodu malé firmičky, ze které se postupně stal fungující podnik. Věnoval jsem se především obchodu, rozvoji obchodní sítě, personalistice, ergonomii na kancelářských pracovištích a internímu vzdělávání. Velice pestré zkušenosti mám také z oblasti organizace hudebních koncertů a festivalů, kde jsem vedl realizační týmy a zodpovídal za celkový koncept daných projektů.

 

Čemu jste se věnoval po dobu studií?

Jsem vyučený „slaboproudař“, a protože už během studií jsem zjistil, že se elektřiny bojím, hned po vyučení jsem dálkově vystudoval střední školu – obor Podnikání. :-)

 

Jaké jsou Vaše koníčky?

Rád trávím čas s rodinou, zpívám v heavy metalové kapele, hraji na kytaru, jezdím na kole a podnikám s manželkou různé pěší tůry. Když je čas, navštívím s kamarády nějaký punkový koncert a mou velkou vášní je moderování a improvizační divadlo. Zajímám se také o automobilové závody a auta celkově.

 

 

Autor článku: Ing. Monika Bubílková

Další články

Smart Network
Členové Zrealizuji i vaše sny! Privátní konciéř je osoba, která vám pomůže zrealizovat dlouhodobé projekty i cíle, ale také vám ulehčí od každodenních starostí. Kde se vzal pojem konciéř a jaké služby konkrétně poskytuje?
Detail článku
Smart Network
Smart Workshop "Změna pro Vaši firmu!" Chcete sami rozumět tomu, jak graficky a typově vytvářet prezentační materiály, aby se líbily Vašim zákazníkům? Nechce se Vám platit za grafika při tvorbě každého letáku či pozvánky? Získejte grafickou gramotnost!.
Detail článku
Smart Network
Členové Představení člena: Ing. Tomáš Nutil V článku Vám představíme našeho pražského člena, který je Talent Master pro finanční konzultanty. Co nám na sebe prozradil?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb