Představení členky: Veronika Strnadlová z firmy Win Win Solutions, a.s.

13.12.2017
Smart Network

Milí příznivci našeho klubu,

dnes bychom Vám rádi představili novou členku, posilu týmu i zástupkyni nové franšízy v Olomouci! Ano, opravdu Podnikatelský klub Smart Netwok od ledna 2018 začíná působit v Olomouckém kraji. Představme si tedy zástupkyni, paní Veroniku Strnadlovou. Rozhovor o jejím kolegovi, panu Cifrovi, si můžete přečíst ZDE.

 

Představte nám, prosím, čím se zabýváte?
S kolegou Jakubem jsme založili společnost Win Win Solutions - umožňujeme lidem podílet se na zisku velkoobchodů. Půjčujeme obchodníkům na již dohodnuté obchody a oni se za to s námi a našimi klienty dělí o zisk.

 

Jak dlouho se v dané oblasti pohybujete?57d09f034885.jpg

Obchod a setkávání se s lidmi bylo vždy něco co mě fascinovalo. Prodávala jsem čerpadla, plechy, výpalky, nábytek, sedací soupravy na míru… Malou odbočkou pro mě byla práce finančního poradce, která ačkoliv chvilku vypadala jako „slepá ulička“ a jedno z nejsložitějších období mého života, mě dovedla až sem.

Řekla jsem si proč nespojit práci finančních poradců a práci obchodníků a velkoobchodníků. Finanční poradci vyhledávají pro své klienty investiční příležitosti stojící na reálných základech a velkoobchodníci zase shánějí kapitál k obchodování. S Jakubem nás napadlo, že by bylo zajímavé tyto dvě zdánlivě nesouvisející odvětví propojit. Propojit tak, aby to pro obě strany znamenalo výhodu a zisk.

Pro finančního poradce a jeho klienta krátkodobý investiční produkt s měsíční výplatou úroků stojící na reálném zboží a pro obchodníka zase tolik potřebný finanční objem, bez kterého efektivně obchodovat prostě nelze. Tedy "ŘEŠENÍ" WIN – WIN. :-)

 

Co Vás nejvíce baví na Vaší práci?

Setkávání se s lidmi. Vyhledávání příležitostí a budování vlastní firmy.

 

Kde jste získávala zkušenosti?

Pracovala jsem jako obchodník v několika firmách, měla možnost cestovat jako tlumočnice i obchodnice, později jsme s manželem měli vlastní firmu – dováželi jsme a prodávali nábytek z Německa.

Měla jsem příležitost poznat obchod v různých odvětvích a potkat se s úžasnými lidmi, od kterých jsem se hodně naučila. Největší životní zkušeností pro mě však byla "odbočka" k finančnímu poradenství – to byl pro mě nový svět. S novými lidmi a jinými pravidly.

 

Jakou novinku chystáte do budoucna?

Investice do nemovitostí.

 

Co byste doporučila podnikatelům a podnikatelkám v dnešní uspěchané době?

Setkávejte se s lidmi "jen tak" – netlačte na uzavření ochodu – budujte vztahy.

 

Proč jste se stala členkou Podnikatelského klubu SMART NETWORK?

S kolegou jsme se zúčastnili Smart Network snídaně jako hosté v Brně a moc se nám líbila myšlenka tohoto projektu. Kromě toho nás také nadchla atmosféra, která celý "event" provázela.

Profesionalita celé akce propojená s velmi přátelskou atmosférou. Setkali jsme se s Gábi Mrkvicovou a rozhodli se, stát se součástí klubu a NEJEN TO! Koupili jsme „frenčízu“!  Těšíme se, že s tak zkušenou business partnerkou po boku jakou je Gábi, vytvoříme další profesionální a přátelský klub v Olomouci. Je nám ctí, že můžeme být součástí něčeho tak výjimečného.

Autor článku: Veronika Strnadlová

Další články

Smart Network
Členové Inbound marketing je efektivní strategie Inbound marketing již používá 9 z 10 marketérů ve vyspělých zemích a nejúspěšnější firmy na něj dávají minimálně třetinu marketingového rozpočtu. V současné době patří mezi nejúčinnější marketingové taktiky.
Detail článku
Smart Network
Členové Chcete se dozvědět více o projektu MONEYPOINT? Přijďte na jednu z červnových veřejných prezentací Přijďte do centra Mitrovski na kávu nebo čaj a zjistěte, co všechno Vám nabízí nový projekt MONEYPOINT a kolik peněz má pro Vás připravených! Pro účast je nutná rezervace, vstup zdarma.
Detail článku
Smart Network
Členové ZBAVILI JSME PIVO TĚLA Zbavili jsme pivo těla, aby z něho zůstal jenom nejčistší spirit. V Brně si tento spitit můžete dopřát ve spojení s dobrým jídlem jenom v Restaurant MITROVSKI.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)