Představení členky: Bc. Barbora Klang

10.2.2017
Smart Network

Členkou klubu jste se stala jako OSVČ. Víme, že pracujete pro společnost Oriflame. Proč zrovna tato značka, v čem je Oriflame výjimečný?

Málokdo ví, že je to přírodní kosmetika, která byla vyvinutá pro specifické potřeby skandinávských žen. V čem je to specifikum? Švédské ženy by na sebe nedaly kosmetický produkt, který by mohl mít druhotné či závadné účinky. Dnes se Oriflame ve Švédsku prodává v lékárnách.

Jsem s Oriflame, protože mě baví potkávat lidi, pomáhat jim šetřit čas, předávat své zkušenosti a dělat je šťastnějšími v malých věcech. Třeba to, že se líbí sami sobě. Že rozumí potřebám svého těla.

 

Do roka jsem získala manažerskou pozici

Jak dlouho pracujete v této společnosti?

Od 15 let. Mým vzorem byla moje máma, která v Oriflame působila v té době už 10 let.  Když jsem začínala, v roce 2004, spousta lidí říkalo, že už nejde uspět. Tvrdili, že trh už je přesycen.

Chtěla jsem jim dokázat, že to tak není. Do roka jsem získala manažerský titul. Při studiu jsem pak rozvíjela obchodní dovednosti, soft skills, udělala si kurz líčení a pomáhala mladým lidem, jako já, získat přivýdělek.

Když jsem dostudovala Pedagogickou Fakultu a viděla učitelský plat a neustálé papírování, které tato profese obnáší, tak jsem věděla, že zůstanu věrná své značce.

 

Vytvořila jste si již kolem sebe nějaký tým spolupracovníků? Pracujete pouze pro Brno nebo ve více městech ČR?

Mám tým po celé republice, ale aktivně nejvíc působím v Brně a okolí. Můj tým je různorodý, skládá se z prodejců a lídrů, které vedu. Zároveň má v týmu i velkou část samo odběratelů, kteří mají rádi naše výrobky, chtějí je mít dostupnější a za lepší ceny. I to umožňujeme.

 

Prozradíte nám, jaký máte nejoblíbenější produkt?

V poslední době je můj nejoblíbenější produkt sada pleťové péče NOVAGE Eccolagen. Zjednodušeně je to takový elixír mládí. Máme klinickými testy dokázáno, že redukuje vrásky o 33%. Ne, že bych to potřebovala. Ovšem z přednášek moc dobře vím, že 80% stáří pleti se dá ovlivnit právě denní rutinou. A taky si uvědomuji, že obličej je jediná partie těla, kterou nosíme vždy odhalenou.

Co byste doporučila podnikatelům a podnikatelkám v dnešní hektické době?

Doporučila bych jim, aby se podívali, kolik živin dávají svému tělu přes den a jestli mají čas na kvalitní jídlo. A pokud ne, aby zkusili naše proteinové tyčinky, chřestovou polévku do kanceláře či koktejl  Také máme kvalitní přírodní antioxidant astaxanthin (extrakt z mořské řasy), který se hodí pro lidi uspěchané, ve stresu a s nezdravými životními návyky.

 

Proč jste se stala členkou klubu SN?

Líbí se mi, že lidi ve Smartu na sobě pracují. Ačkoliv jsou špičkou ve svém oboru, investují do svého vzdělání, jsou na sebe přísní a nejsou pyšní. Obdivuji, že si udělají čas takhle ráno a účastní se snídaně s ostatními.

 

Autor článku: Bc. Barbora Klang

Další články

Smart Network
Členové Tablet Záruky Kvalit putoval do Kroměříže (Kroměříž) V listopadu probíhala na našem Facebooku soutěž o tablet LENOVO. Na základě vcelku jednoduché otázky jste se mohli zapojit a těšit se na slosování. To proběhlo začátkem prosince.
Detail článku
Smart Network
Členové Představení člena: Martin Kolenička - HCA Czechia Představujeme Vám dalšího člena našeho klubu. Je to velmi aktivní a zajímavý člověk zaměřující se na školení obchodníků a prodejců. Přečtěte si více!
Detail článku
Smart Network
Členové Představení člena: René Müller - Human memory, s.r.o. Chcete si zdokonalit svoji paměť? Naučit se techniky, které Vám výrazně pomůžou zefektivnit zapamatování si? I když už nesedíte ve školních lavicích vězte, že je to přínosné i pro Vás. Čtěte více!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)