Představení člena: Jakub Cifr z firmy Win Win Solutions, a.s.

13.12.2017
Smart Network

Milí příznivci našeho klubu,

dnes bychom Vám rádi představili nového člena, posilu týmu i zástupce nové franšízy v Olomouci! Ano, opravdu Podnikatelský klub Smart Netwok od ledna 2018 začíná působit v Olomouckém kraji. Představme si tedy zástupce, paní Veroniku Strnadlovoupana Jakuba Cifra. Rozhovor o jeho kolegyni, paní Strnadlové, si můžete přečíst ZDE.

 

Představte nám, prosím, čím se zabýváte?
S kolegyní Veronikou Strnadlovou jsme založili společnost Win Win Solutions, kde umožňujeme lidem podílet se na zisku velkoobchodů. Půjčujeme obchodníkům na již dohodnuté obchody a oni se za to s námi a našimi klienty dělí o zisk.

 

Jak dlouho se v dané oblasti pohybujete? ed6c88b48795.jpg

5 let

 

Co Vás nejvíce baví na Vaší práci?

Setkávat se s lidmi a sbírat tak inspiraci pro budování vlastní firmy.

 

Kde jste získával zkušenosti?

Již při studiu vysoké školy mě fascinoval svět financí a investic. Vyzkoušel jsem si investování na burze. Později také investice do investičních "bonusových" certifikátů, dluhopisů a fondů v několika investičních společnostech. 2 roky jsem měl příležitost pracovat jako finanční poradce se specializací na investice.

Založil jsem investiční a makléřskou společnost pro někoho jiného. Bohužel nebyly dodrženy podmínky spolupráce a naše cesty se rozešly. Rozhodl jsem se jít svou vlastní cestou. Startovací podmínky nebyly nijak příznivé, ale dnes už můžeme s Veronikou říci, že jsme to zvládli.

Naše firma stojí na pevném základu reálných obchodů a naši spolupracovníci i investoři jsou s námi spokojeni. Vše, co děláme, musí splňovat hlavní podmínku – musí to být "WIN – WIN" pro všechny zúčastněné.

 

Jakou novinku chystáte do budoucna?

Investice do nemovitostí.

 

Co byste doporučil podnikatelům a podnikatelkám v dnešní uspěchané době?

Zastavte se a uvědomte si, PROČ to děláte.

 

Proč jste se stal členem Podnikatelského klubu SMART NETWORK?

Libí se mi myšlenka propojování kontaktů a vzájemné pomoci.

Autor článku: Jakub Cifr

Další články

Smart Network
Členové Tenshi sushi "all you can eat" 10.11. v čajovně Utopia Již 10.11. budeme netradičně podávat japonské sushi v čajovně Utopia. Přijďte ochutnat rozmanité chutě tohoto japonského pokrmu a zažít čajový obřad. Výběr máte ze 100 druhů čajů.
Detail článku
Smart Network
Členové Rozhovor: V MBI Vám pomáháme ušetřit peníze a zároveň vydělat MBI – to je nezávislé finanční poradenství již od roku 1991. V současnosti poskytuje nejen finanční poradenství, ale i lifestylové služby. Více si přečtěte v rozhovoru s ředitelkou nově otevřeného MBI Store v Brně.
Detail článku
Smart Network
Členové VODA LÉČÍ I. - Mýty a realita. Cyklus o vodě kolem nás a v nás. Kupujeme potraviny v bio kvalitě, investujeme do wellness, fitness, živé stravy, ajurvédy… a co pijeme?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)