Pomáhám klientům dostat život pod kontrolu

1.9.2015
Smart Network

Mít život ve vlastních rukou je velká moc i odpovědnost

Pro koho je koučink vhodný? 

Pro každého, kdo je ochotný přijmout základní podmínku pro dosažení změny v jakékoliv oblasti života. Tou podmínkou je, že vše, co se mu v životě děje, může mít ve svých rukou a od teď to krok po kroku i ve svých rukou mít bude. Je to velká moc a odpovědnost zároveň a ne každý je jí schopen.

V čem přesně Vašim klientům koučink pomáhá? 

Dokážeme uspět při změnách ve vztahu k sobě samému, ale i v oblasti partnerských vztahů, práce či financí a v důsledku i v oblasti zdraví. Člověk postupně dostává svůj život pod kontrolu a najednou prožívá věci, po kterých doposud jen toužil. V reálném světě se dějí hmatatelné změny. Albert Einstein řekl, že žít v přátelském nebo nepřátelském vesmíru je jen věcí osobní volby. Naprosto souhlasím a moji klienti už to vědí také.

Moji klienti chtějí ve svém životě udělat trvalé změny

S jakými problémy za Vámi lidé nejčastěji chodí?

Nejčastěji přicházejí klienti s nízkým sebevědomím, s přesvědčením, že jsou neúspěšní a horší než ostatní. Myslí si, že kvalitní partner a pocit úspěchu pro ně v životě není dostupný. Cítí se být v pasti, ze které není úniku a trpí. Nezdravý nebo podhodnocený vztah k sobě automaticky přerůstá do problémů ve všech vztazích, ať už partnerských, přátelských či pracovních. Odráží se na úspěšnosti v práci, finančním ohodnocení a nakonec i na zdraví. Přichází stresy, úzkosti a deprese a kruh se uzavírá.

Pracujete tedy i s lidmi, kterým nepomohl psycholog ani psychiatr?

Ano a docela často. Psychiatr většinou vybaví své pacienty antidepresivy či anxiolytiky, což jim utlumí silné negativní, ale bohužel i silné pozitivní emoce. Příčiny problémů však léky neodstraní. Jakmile lidé zjistí, že jim díky farmakům život jaksi zešedivěl a nic se ve skutečnosti nevyřešilo, přicházejí za mnou. Od psychologů chodí zase klienti, kteří nechtějí dostávat jen rady a uklidnění, ale chtějí se skutečně posunout za svými představami o životě a udělat trvalé změny. Přicházejí si za mnou „otočit“ myšlení a svůj život znovu nastartovat.

Vzpomenete si na nějaký náročný problém, který jste pomohla vyřešit?

Silných příběhů mám hodně. Mými klienty jsou lidé, kteří uvažovali o sebevraždě, protože žádné jiné řešení už neviděli. Z poslední doby musím ale vzpomenout klientku, nešťastnou a opuštěnou manželem. Manžela chtěla za každou cenu získat zpět, život bez něj si nedokázala představit. Po několika týdnech si ale uvědomila, že právě manžel byl v jejím životě velkou tíhou, omezoval ji, ponižoval a ona bez něj najednou začíná být šťastnější. Osvojila si, jak zvládat i situace, ve kterých manžela dříve nutně potřebovala. Naučila se nacházet a používat svoje schopnosti i sebehodnotu a nakonec to byla ona, kdo zažádal o rozvod a po 15 letech začala žít život, který je opravdu její.

Na podzim se Koučink Brno rozroste o kariérního kouče

Co pro klienty chystáte za novinky? 

Koučink Brno se na podzim rozroste o kariérního kouče. Oblast práce, vůbec výběr správné profese nebo činnosti, která člověka skutečně baví a naplňuje, dosahování výsledků a vedení týmu je nesmírně důležitou oblastí a mně už na ni bohužel nezbývá čas. V práci trávíme mnoho svého času a to, jak jej trávíme, určuje z velké části kvalitu našeho života. Proto se na tuto oblast v Koučinku Brno zaměří pod mým vedením další zkušený kouč. 

Novou tvář už brzy díky novému webu dostane osobní a vztahový koučink. Moji klienti se se mnou vydávají na cestu za neobyčejnými životy, pozvu je proto do prostředí diskrétnosti, důvěry a růstu. Osobní a vztahový koučink je mojí srdcovou záležitostí a posláním. Po letech jí konečně dám osobitý a jedinečný styl a moc se na to těším. Vy se zase můžete těšit na podzimní workshopy Mysl a móda, vztah na celý život, Tajemství peněz nebo Přeprogramujte se na úspěch. 

Autor článku: Adéla Hájková - redakce

Další články

Smart Network
Členové Představení člena: František David Šmarda Našim novým členem na Vysočině se stal pan František David Šmarda. Jeho zálibou je fotografování a věnuje se také koučinku. Nakoukněte pod pokličku podnikání našeho dalšího člena!
Detail článku
Smart Network
Členové Content Marketing v praxi, aneb jak se prosadit na webu? Internet miluje informace. Stejně tak i Vaši uživatelé. Chcete být na internetu úspěšní? Stačí poskytovat správné informace.
Detail článku
Smart Network
Členové Po týdnu manželství přišel šok. „Nejste oddáni!“ vzkázala matrika. Měl to být nejhezčí den v životě Michala a Michaely, svatbu plánovali dlouho dopředu. O to větší byl šok, když se po více než týdnu od úřadů dozvěděli, že jejich sňatek je neplatný.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb