O Smart Networku psali v novinách...

10.5.2016
Smart Network

Smart Network vznikl již v roce 2014 a od té doby prošel velkým rozvojem. Spustili jsme nový web, uspořádali přes 160 business akcí ve městech Brno, Jihlava, Praha a v začátcích také v Prostějově! Pořádali jsme pro členy i hosty také společenské události: 1. networkingový párty ples, Smart valentýnský workshop, oslavu 1. i 2. narozenin Smartu a mnoho dalších.

O Smart Networku a jeho akcích se psalo v průběhu roku 2014 také v novinách (konkrétně noviny NEW). Celkem bylo vytvořeno 12 článků. Výňatky ze 4 nejlepších článků se dočtete níže, a následně jsou vyfoceny a vloženy do fotogalerie tohoto článku.

 

Co bylo motivem pro budování Smart Networku?

(článek "GABRIELA MRKVICOVÁ - Jsem asi nejpilnější účastnice školení")

"Miluji nové lidi a nové věci. Kdykoli mám příležitost zjistit, co je nového ve světě podnikání, mám velký zájem u toho být. Je to vlastně můj životní styl být u všeho, co stojí za to. Proto jsme začali se Smart Network." říká zakladatelka Smartu Gabriela Mrkvicová.

3 základní principy klubu:

  • Princip švédského stolu - po každé business akci i dalších setkáváních se můžete potkat s těmi, kteří vás oslovili. Ti ostatní vás třeba osloví příště.
  • Princip kolektivního mládí - všichni se u nás a s námi rádi baví, na některých akcích dokonce i tančí.
  • Princip vzájemného respektu - každý máme své cíle a hodnoty. Proto se respektujeme a pomáháme si v oblastech, které nám jsou blízké.

 

V pomoci druhým vidíme smysl

(stejnojmenný článek)

Za dobu existence jsme podpořili již řadu nadací, neziskových organizací a také nadační fond. Všechny tyto organizace od nás dostávají roční členství s 90 % slevou. Věříme totiž v podporu společensky přínosných aktivit neziskových organizací zaměřených na pomoc těm, kteří ji potřebují.

Členem našeho klubu byla Modrá beruška podprující děti s autismem, Liga vozíčkářů pomáhající hendikepovaným skrze asistenční služby, podpořili jsme také Anabell zaměřující se na pomoc ženám s poruchami příjmu potravy.

(Pozn. v současnosti podporujeme Nadační fond Lepší vyhlídky, evropský nadační fond Sunrise, Myjómi družstvo invalidů, Slezskou diakonii)

 

Práci a zábavu lze snadno spojit

V průběhu roku 2014 Smart Network uspořádal několik kulturních akcí. V květnu byl uspořádán oběr v hotelu Barceló v Brně, kde s přítomnými poobědval i mistr etikety - Ladislav Špaček.  Každý účastník dostal knihu Business etiketa a také podpis od pana Špačka!

Následovala luxusní módní show Black & White pořádaná One PR agenturou. Akce byla moderována Jarem Slávikem a Gábinou Partyšovou.

Netradiční networking? V klubu Smart Network není nic nemožné... Networkingová loď byla exkluzivní plavba na parníku po brněnské přehradě doprovázená tance, hudbou, velkou zábavou a také s ohňostrojem v podání show Ignis Brunensis :-) Akce byla spolupořádána klubem Business for Breakfast Brno.

 

A jak probíhaly první narozeniny klubu Smart Network?

Na konci srpna 2014 se v brněnském AS Clubu děly velké věci. Smart Network slavil první narozeniny! Spousta skvělého jídla, sushi, dezerty a exkluzivní víno doplněné o zábavný program dělalo radost 130 hostům!

Druhé narozeniny Smartíček oslavil v srpnu roku 2015 a vzpomínky si můžete oživit ve fotogalerii na facebooku - odkaz ZDE!

Autor článku: Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Členové Petr Špetlík - Respekt z mluvení na veřejnosti Privátní konciéř Petr Špetlík by se s vámi rád podělil o svoji zkušenost, jak zlepšit svoji sebeprezentaci na veřejnosti.
Detail článku
Smart Network
Členové VÝHRA: Ubytování v hotelu Pegas + tříchodové menu s ochutnávkou piva Další parádní soutěž s týmem MBI je tu. Tentokrát budeme soutěžit o zážitek, který potěší nejen naše oko, ale i naše chuťové buňky.
Detail článku
Smart Network
Členové UAM: Bojíte se cold callingu? Již nemusíte! Cold calling může výrazným způsobem pomoci k rozvoji vašeho podnikání. Není nutné mít obavy... Začínáme postupně
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb