Networkerka na benefičním koncertě nadace Slezská diakonie

23.1.2016
Smart Network

Nadace Slezská diakonie

Je nestátní nezisková organizace, která poskytuje své služby v sociální oblasti. Cílovou skupinou jsou lidé s postižením, senioři,  lidé bez domova a všichni ti, kteří se dostali do nejrůznějších těžkých životních situací. Ve své práci realizují biblické zásady lásky a služby lidem potřebným a lidem v nouzi.

Tato nadace v neděli 29. 11. 2015 pořádala benefiční koncert, který se uskutečnil na Hvězdárně a planetáriu v Brně. Na koncertě vystoupilo hudební těleso Ars Brunensis Chorus, pod taktovkou dirigenta Dana Kalouska, spolu s hosty, sólistou na bicí Pavlem Fajtem, houslovým virtuosem Zdeňkem Svozilem a klavírní mistryní Martinou Mergentalovou

Večerem provázela moderátorka a networkerka Gabriela Mrkvicová.

Role moderátorky Gabriely Mrkvicové

Benefiční koncert byl uspořádán u příležitosti 25. výročí založení Slezské diakonie a 10. výročí působení jejích středisek ELIADA Brno a Poradna rané péče DOREA. Mediálním partnerem akce se stal také podnikatelský klub Smart Network, který celou akci podpořil a mediálně propagoval.

Gabriela Mrkvicová celý večer moderovala, čímž velice přispěla k přátelské a příjemné atmosféře, která se na tomto společenském setkání nesla. Na koncertě také probíhala aukce výtvarných děl umělců z Brna a děl dětí z arteterapií. I s touto aukcí Gabriela pomáhala.

Gabriela Mrkvicová vždy ráda podpoří akci, která má smysl, a pomáhá lidem. A to zcela nezištně! Svůj honorář poskytla ve prospěch benefice.

 

Zhodnocení pořadatelů benefičního koncertu

"S paní Ing. Gabrielou Mrkvicovou jsme navázali spolupráci na základě předchozích pracovních zkušeností. Je to skvělá networkerka a její profesní i lidské kvality se odrážejí i v bezvadně a profesionálně odvedené práci. Velmi si vážíme toho, že se nezištně bez nároku na honorář, chopila role moderátorky na benefičním koncertě pro Slezskou diakonii a svou bezprostředností podpořila atmosféru celého večera. Děkujeme společnosti Smart network, je to společensky odpovědná společnost v pravém slova smyslu."

Referenci nám po koncertu napsala paní Mariana Melcherová, zástupkyně nadace Slezská diakonie.

 

Pokud i vy chcete vyzkoušet služby networkerky, kontaktujte slečnu Mrkvicovou:

tel.: 420 775 649 843

mail: mrkvicova@smart-network.cz

Autor článku: Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart 6. díl "Podnikání pod pokličkou" - Jan Kratochvíl, realitní koordinátor Další díl našeho projektu Vám pomůže blíže poznat našeho člena z Prahy, pana Jana Kratochvíla. Je realitním koordinátorem ve firmě RE/MAX. Co obnáší jeho podnikání?
Detail článku
Smart Network
Smart Moderátorka na 2. socionickém setkání V květnu 2016 proběhlo druhé setkání nadšenců Socioniky. Jak probíhala celá akce a jak se své role moderátorky zhostila Gabriela Mrkvicová? Vše se dočtete v našem článku!
Detail článku
Smart Network
Členové Content marketing – Jak na to? (Success story se Spinning & Fitness) Jak budovat úspěšný obsah? Spolu s majitelem Spinning & Fitness jsme si prošli tím, jak se vaří pořádný obsah na internet.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb