Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Ondřej Coufalík

27.5.2015
Smart Network

Kdo je Ondřej Coufalík?

Ondřej se kolem internetového podnikání točí již dlouhých deset let. Za tu dobu si toho zažil a vyzkoušel dost. Všechny svoje dovednosti a zkušenosti před několika lety vložil do projektu, který pomáhá lidem provádět dotazníková šetření - vyrobit a distribuovat jednoduché dotazníky až po komplikované výzkumy.

Survio má nyní uživatele z více než 120 zemí a používá se na 6 kontinentech. Co je všechno potřeba, abyste se svým on-line projektem uspěli na mezinárodním trhu? Co všechno je potřeba, aby byla internetová služba úspěšná a oblíbená svými uživateli? Jsou on-line služby zlatý důl, řehole, nebo pověstná internetová bublina?

Přijďte si poslechnout, mimo jiné, i Ondrův inspirativní příběh na křest knihy Líheň podnikatelských nápadů.

Křest knihy: Kdy, kam a proč přijít?

Vy jste knihu ještě nečetli? Přijďte na křest a jeden výtisk si ZDARMA odnesete jako dárek od podnikatelského klubu Smart Network, který se stal partnerem knihy a který je zároveň i pořadatelem křtu knihy.

KDY: 28. 5. 2015 | 18:00
KDE: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

CENA: 350 Kč včetně DPH

REZERVUJTE SE KLIKNUTÍM ZDE.

Křest, autogramiáda, autorské čtení a 8 příběhů

Krom příběhu Ondřeje Coufalíka a Martiny Václavíkové (autorky knihy) se můžete těšit na další osobnosti, které se s Vámi podělí o svůj podnikatelský příběh. Těšit se můžete například na příběh o rodinné cukrárně, jak se dá v podnikání využít inženýrský titul, jak vybudovat úspěšnou restauraci a další.

Autor článku: Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Členové JAK ZAČÍT PODNIKAT A BÝT ÚSPĚŠNÝ 2.díl Začínáte podnikat? Přečtěte si pár rad a tipů v seriálu o obchodování. Dnes o tom, jak zvládat námitky.
Detail článku
Smart Network
Členové VELKÁ SOUTĚŽ O PARÁDNÍ DEN VE VIDA PARKU Soutěžit s MBI může opravdu každý. Minulá výherkyně si od nás odnesla dva poukazy do hradu Špilberk a další výherce si od nás odnesl dva poukazy na tříchodové menu a prohlídku pivovaru včetně přenocování v hotelu Pegas v Brně.
Detail článku
Smart Network
Členové Autenticita v obchodě a v komunikaci Aby vztahy dobře fungovaly, co musí být jejich základem? Proč používáme sociální masky a schováváme se za ně? Jaké projevy masky mají, a můžeme se jich vůbec zbavit?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb