Jak jsem využila služby osobního konciéře

13.4.2016
Smart Network

Reference od Štěpánky Maškové:

Napadlo mne využít jako doprovodu privátního konciéře.

Na ples s tématickým zaměřením  jsem šla podruhé, a jelikož znám profesionální vystupování, citlivý přístup a jsou mi známy taneční dovednosti pana Špetlíka, přišlo mi to jako dobrý nápad.

Celý večer byl "můj" osobní konciéř, pan Petr Špetlík, velmi pozorný a konverzací se připojil k přátelům, se kterými jsem se plesu účastnila.

Jsem velmi spokojena, ples proběhl dle mých představ.  Za velmi efektivní  považuji i skutečnost, že  pan Špetlík vždy před písní připomenul taneční kroky, abych se mohla zapojit, i když taneční mám pár let za sebou :) .

 

Tanec je kreativní  a uvolňuje stejně jako automatická kreba, kterou tvořím obrazy pro klienty na zakázku do bytu či kanceláře nebo když kreslím s klienty na kurzech.

Panu Špetlíkovi patří ode mne, jako bonus za maximální spokojenost obrázek "na míru"  zaměřen na štěstí. :).


Byl to krásný večer. Doporučila bych to všem  ženám, které nemají "po ruce"  partnera nebo potřebují doprovod do společnosti, využít jeho služeb.

Autor článku: Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Členové Stále nakupujete postaru? Nebo si už také necháváte za nákupy platit? Běžné nákupy jsou nuda - pořád jenom platíte ... Co kdyby pro změnu někdo zaplatil za nákup Vám? Zní to divně? Možná - ale funguje to ! Přesvědčte se na vlastní kůži v projektu MONEYPOINT. Nakupování už nikdy nebude stejné !
Detail článku
Smart Network
Členové UAM: Máte na to být dobrým lídrem? Kdo je to vlastně lídr? A jak být dobrým lídrem? Není to jen o tom být šéf. Musíte toho umět ještě mnohem víc.
Detail článku
Smart Network
Členové Vidíte na sobě hodně chyb? Chyby dokáží člověku udělat ze života peklo. Díky chybám nejsme ani pro sebe dost dobří, natož pak pro ostatní. Posuzují vás ostatní podle vašich chyb a i vy sami se kvůli nim cítíte zle? Udělejte tomu přítrž!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb