11. díl "Podnikání pod pokličkou" - Tomáš Horáček

10.11.2017
Smart Network

V úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

V 10. dílu před kamerou promluvila Gabriela Mrkvicová - majitelka Podnikatelského klubu Smart Network. A abychom zachovali koncept našich videí, tak sama sebe vyzpovídala o prvních krůčcích v klubu, o networkingu i budoucím rozvoji klubu. Ještě jste neviděli toto unikátní video? Pak si jej pusťte zde. Určitě to stojí za to!

 

Investice do fyzického zlata a stříbra

Zajímá Vás, kdo je Tomáš Horáčekjakou ušel cestu, než se ke své profesi propracoval, co vlastně nabízí a pro koho je "zlatá brána" otevřená?

Investice do fyzického zlata a stříbra by měla být běžnou součástí portfolia těch, kteří mají volné peněžní prostředky a chtějí je zhodnocovat.

Zlato je považováno za bezpečný přístav pro Váš majetek především v době krize, kdy překonává výkonnost finančních trhů. Jestliže tedy klesají ceny nemovitostí, dluhopisů a akcií vlivem propadu finančních trhů, hodnota zlata a stříbra se zvyšuje. 

Svitek stříbra či zlata je nejen vhodná investice, ale také krásný dárek pro Vaše blízké. Darujete nejen originální dárek, ale také rostoucí hodnotu do budoucna.

 

Shlédněte video s našim členem Tomášem Horáčkem a inspirujte se...

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube.Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete na následujícím odkazu.

 

Autor článku: Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Členové Jak si i na stáří zachovat finanční nezávislost na ostatních Důchodci v exekuci? Bohužel nic neobvyklého. A co hůř. Více než polovina Čechů do tohoto pekelného kruhu nezadržitelně míří. Jak se mu vyhnout?
Detail článku
Smart Network
Členové Kulatý stůl - “Začleňování osob se zdravotním postižením" Pokračováním aktivit projektu "Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí", byl kulatý stůl na téma "Začleňování osob se zdravotním postižením do společnosti a zlepšení komunikace veřejnosti s lidmi s hendikepem".
Detail článku
Smart Network
Členové Představení členky: Jitka Eliášová V rozhovoru vám představíme další naši členku - Jitku Eliášovou. Zabývá se reflexními masážemi a prozradí vám, jak fungují a pro koho jsou určené.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb