11. díl "Podnikání pod pokličkou" - Tomáš Horáček

10.11.2017
Smart Network

V úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

V 10. dílu před kamerou promluvila Gabriela Mrkvicová - majitelka Podnikatelského klubu Smart Network. A abychom zachovali koncept našich videí, tak sama sebe vyzpovídala o prvních krůčcích v klubu, o networkingu i budoucím rozvoji klubu. Ještě jste neviděli toto unikátní video? Pak si jej pusťte zde. Určitě to stojí za to!

 

Investice do fyzického zlata a stříbra

Zajímá Vás, kdo je Tomáš Horáčekjakou ušel cestu, než se ke své profesi propracoval, co vlastně nabízí a pro koho je "zlatá brána" otevřená?

Investice do fyzického zlata a stříbra by měla být běžnou součástí portfolia těch, kteří mají volné peněžní prostředky a chtějí je zhodnocovat.

Zlato je považováno za bezpečný přístav pro Váš majetek především v době krize, kdy překonává výkonnost finančních trhů. Jestliže tedy klesají ceny nemovitostí, dluhopisů a akcií vlivem propadu finančních trhů, hodnota zlata a stříbra se zvyšuje. 

Svitek stříbra či zlata je nejen vhodná investice, ale také krásný dárek pro Vaše blízké. Darujete nejen originální dárek, ale také rostoucí hodnotu do budoucna.

 

Shlédněte video s našim členem Tomášem Horáčkem a inspirujte se...

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube.Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete na následujícím odkazu.

 

Autor článku: Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Členové První SmartPles nás zavedl do 60. let minulého století Pátek 13. února nebyl rozhodně nešťastným dnem. Alespoň pro účastníky prvního plesu Smart Network. Team Záruka Kvalit nemohl chybět!
Detail článku
Smart Network
Členové HADŘÍKOFEST! Máte v šatníku spoustu pěkného a téměř nenošených doplňků a oblečení, které jste koupili v záchvatu nadšení, ale nakonec ho nenosíte? Nechce se Vám pořád utrácet za nové kousky a přitom by to CHTĚLO něco nového?
Detail článku
Smart Network
Členové Novinky ve světě Oriflame představí Barbora Klang Jaký nový produkt představila společnost Oriflame pro ženy? A co radí paní Klang v péči o pokožku při a hlavně po opalování? To i mnohem více se dočtete v článku!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 BRNO-JIH