"Jaro v New Yorku" - ZaLouži, 26.05.-02.06.2018

21.3.2018
Smart Network

Krásné jaro všem!

Máme pro vás tip na zajímavou dovolenou. Pojeďte s námi za velkou louži a užijte si jaro v New Yorku v nádherném termínu na přelomu května a června. Toto město nás zcela učarovalo svou neuvěřitelnou energií a rozmanitostí a díky více než 4leté zkušenosti s touto světovou metropolí vám ukážeme nejen to nejznámější, ale i to, co sami nebo v průvodcích nenajdete. Víme kam na levné a dobré jídlo, umíme vám sehnat lístky na Broadway, NY filharmonií či NHL s 50% slevou a spoustu dalšího. Věnujeme se vám po celou dobu a náš 6denní itinerář je perfektně naplánován tak, že po městě neběháme, ale v pohodě a s kávičkou si jej vychutnáváme!

 

Měníme cestování v zážitky!

 

Program:

1.den, sobota - přílet do New Yorku

Přílet v odpoledních hodinách do New Yorku, transfer z letiště do hotelu, volný večer.

 

2. den, neděle - Times Square, Lower Manhattan a Broadway (průvodcovaná procházka)

Začneme tím, že si prohlédneme místo ležící v bezprostřední blízkosti našeho hotelu - Times Square, dříve zašlou část města, dnes svítící symbol a střed NYC. Poté se metrem přesuneme na jižní cíp celého ostova a navštívíme zelenou oázu Battery park, která je svou klidnou atmosférou a v přímém kontrastu s rušným finančním centrem New Yorku - Wall Street a burzou New York Stock Exchange, nevynecháme ani symbol finančního okrsku - bronzovou sochu býka Charging Bull.

Cestou přes Trinity Church přijdeme až ke světovému obchodnímu centru a také Ground Zero, místo, kde před teroristickým útokem stávala “Dvojčata” - Twin Towers a kde se nyní nachází nový a nejvyšší mrakodrap One World Trade Center, ale také památník obětem útoku 9/11 National Memorial & Museum.

Brodway není jen “asymetrická” ulice táhnoucí se celým Manhattanem, ale také oblast v jejím okolí, která je proslulou kulturní čtvrtí s desítkami divadel, tzv. Theatre District. Dnešní odpoledne zakončíme procházkou po jednom z nejstarších visutých mostů USA, proslulém Brooklyn Bridge.

 

3. den, pondělí - plavba k Soše Svobody, China Town, Little Italy, SOHO

Socha Svobody stojící na Liberty Island byla symbolem svobody a nového života pro miliony uprchlíků, prchajících před válkou a bídou do nové země. Navštívíme její základy i podstavec s úchvatnou vyhlídkou na Financial District. Poté se lodí přesuneme na Ellis Island, dřívější imigrační centrum a první zastávku přistěhovalců do Ameriky.

 

Pagody, buddhistické chrámy, obchůdky, banky s čínskými nápisy a neustálý shon... Malé krámky a obchůdky, pravé italské bazary a bezpočet kvalitních pizzerií a kaváren. Módní centra, mnoho uměleckých galerií a studií, známí režiséři, umělci, malíři, sochaři a herci. Ve večerních hodinách možnost navštívit hokejové utkání NHL ve světově proslulé hale Madison Square Garden (volitelné).

 

4. den, úterý - Midtown, průvodcovaná prohlídka, výstup na Empire State Building

Dnešní procházku začneme na Grand Army Plaza a vzápětí nahlédneme i do Trump Tower na 5. Avenue. Kolem obchodů světoznámých značek se postupně přemístíme dolů až ke Katedrále sv. Patrika, postavené roku 1858, kde na nás dýchne trocha historie uprostřed moderny. Pokračujem k Rockefeller Center - obrovský nadzemní i podzemní komplex plný restaurací, obchůdků se známou vyhlídkou Top of the Rock. 

Naším dalším zastavením bude Grand Central Terminal, více jak stoleté nádraží, které je považováno za největší na světě. Poté se vydáme směrem k Bryant Park a Public Library a naši procházku zakončíme u Empire State Building - 103 pater, 60 tisíc tun oceli a výška 443 m - taková je kdysi nejvyšší a nejznámější budova světa. 360° vyhlídka z 86. patra nám nabídne dechberoucí pohled na celý Manhattan.

 

5. den, středa - volný program

Tento den můžete využít k návštěvě některého z mnoha muzeí (MOMA, Guggenheim, 9/11, ad.), galerií, případně válečného muzea na letadlové lodi USS Intrepid, nebo se věnovat nákupům v některém z obrovských nákupních center. Večerní show v divadle na Broadway (volitelné).

 

6. den, čtvrtek - Central Park a okolí, průvodcovaná procházka

Lincoln Center - největší a nejprostornější kulturní komplex na světě, sídlo Newyorské filharmonie, Metropolitní opery a Newyorského baletu. Dále John Lennon Memorial na Strawberry Fields a také procházka přírodní oázou NYC - Central Parkem, který svým klidem a pohodou zcela kontrastuje s ruchem velkoměsta.

Procházku zakončíme příjemným šálkem kávy ve světoznámém Hotelu Plaza. 

Večerní vyhlídka z Top of the Rock - nádherný pohled na magicky osvětlený Manhattan, včetně Empire State Building (volitelné).

 

7.  den, pátek - volný program, večerní odlet do ČR

Možnost navštívit některé ze známých NY muzeí (volitelné), či strávit den nakupováním. Odpolední transfer na letiště a odlet do ČR.

 

8. den, sobota - návrat do ČR

 

Termín: 26. 5. - 2. 6. 2018
Cena: 34.900,- Kč
Sleva pro Smarťany (členy Podnikatelského klubu Smart Network): 5%
info v sekci události na: www.facebook.com/chcizalouzi
kontakt: info@iexplorEurope.com
tel: 604 230 516
      777 745 172
 

CENA ZAHRNUJE:

  • ubytování na šest nocí v hotelu Edison * který leží v bezprostřední blízkosti Times Square, Manhattan
  • služby česky mluvícího průvodce po celou dobu pobytu
  • vstup na Empire State Building
  • výlet lodí na Liberty Island a vstup do podstavce Sochy Svobody, historické imigrační centrum na Ellis Island
  • týdenní jízdenku na metro
  •  transfer z letiště do hotelu a zpět v NYC

CENA NEZAHRNUJE:

  • zpáteční letenku do New Yorku
  • stravování
  • vstupy s poznámkou volitelné
  • vyřízení vstupní ESTA žádosti včetně zaplacení poplatku ambasádě USA

 

Vaši Zuzana a Jiří

ZaLouži

2002ec35a6c5.jpg   79ac4efc85c8.jpg

 

 

 

Pořadatel: Člen
Datum: 26.5.2018
Adresa: New York City

Další Akce

Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb