Co je Smart Network?

Jak probíhá business akce? Pusťte si 2minutové video.

Smart Network
Smart Network
  • Smart Network
Buď chytrý - žij v síti!
 

"DÁVÁME BYZNYSU LIDSKÝ ROZMĚR"

Smart Network KONTAKTY

TVOŘÍME VZTAHY

Smart Network INSPIRACE

POMÁHÁME RŮST

Smart Network OBCHOD

BUDUJEME DŮVĚRU

POMÁHÁME VÁM RYCHLE NAJÍT CO POTŘEBUJETE
I TO, O ČEM JEŠTĚ NEVÍTE, ŽE POTŘEBUJETE.
DOPORUČUJEME NA ZÁKLADĚ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI.

Reklama

Noví členové Smart Network

Smart Network
Ing. Ludmila Chramosilová energetický poradce http://www.optimal-energy.cz/optimalizace-nakladu-na-energie/
Smart Network
Ing. Ludmila Chramosilová Smart Network Business Center, s. r. o. - manažerka v Brně https://www.linkedin.com/in/chramosilova/
Smart Network
Josef Divoký laseruj.cz http://www.laseruj.cz/
Další členové

Nejnovější články

Smart Network
Členové Rozhovor s Ing. Michaelou Drábkovou Ph.D. - Workshop pro děti ze základních škol o komunikaci se psy. Co se stane, když se spojí 2 členové Smartu? To zjistíte v článku od koučky pro komunikaci se psy - Míši Drábkové.
Detail článku
Smart Network
Smart Rozhovor s Janou Sedlmajerovou - herečkou, výtvarnicí a autorkou knihy "Detektivka mého života" Přečtěte si rozhovor s herečkou, výtvarnicí a spisovatelkou Janou Sedlmajerovou.
Detail článku
Smart Network
Členové Rozhovor se Stanislavem Valehrachem - prodej a pronájem 3d nápisů a log Přečtěte si rozhovor se zajímavým podnikatelem.
Detail článku

Firemní hodnoty Smart Network


• KONKURENCI PROMĚŇUJEME VE SPOLUPRÁCI

• VNÍMÁME KAŽDÉHO ČLENA JAKO ZDROJ JEDINEČNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ

• VNÍMÁME OSOBNÍ DOPORUČENÍ JAKO NEJLEPŠÍ MARKETING

• VZÁJEMNĚ VYUŽÍVÁME SVÉ SLUŽBY A BUDUJEME DOBROU POVĚST

• JSME K SOBĚ UPŘÍMNÍ A OTEVŘENÍ

• VZÁJEMNĚ SE INSPIRUJEME A ROZVÍJÍME

Reference Smart Network


Jana Grossmanova


Díky ránům - snídaním ve Smartu je den dvojnásob dlouhý! Fakt, a kdo nevěří, ať tam běží! Alespoň mě, ten ranní nášup usměvavých tváří vždy spolehlivě nastartuje, rozproudí energii a dodá tomu pracovnímu dni lepší náboj. Člověk nemusí dělat moc, představí to, čím žije, co dělá, co ho baví a sdílí to samé s ostatními a dále to pak funguje nějak celé samo. Přicházím se zájmem o poznání nových lidí, projektů a zároveň sama poptávám, co nebo kdo by mi mohl pomoci s mým byznysem. Označuji toto prostředí jako inspirativní a přátelské, protože to tak opravdu je. Lidé díky moderátorům přesně ví, co je čeká, jaký je program a jak postupovat v konkrétních situacích. Jako členka mohu říci, že jsem za půl roku ve Smartu našla mnoho lidí, se kterými nyní spolupracuji, přátelím se, vyzkoušela jsem workshopy, které klub nabízí a tím se posunula o velký krok vpřed. DĚKUJI!Díky ránům - snídaním ve Smartu je den dvojnásob dlouhý! Fakt, a kdo nevěří, ať tam běží! Alespoň mě, ten ranní nášup usměvavých tváří vždy spolehlivě nastartuje, rozproudí energii a dodá tomu pracovnímu dni lepší náboj. Člověk nemusí dělat moc, představí to, čím žije, co dělá, co ho baví a sdílí to samé s ostatními a dále to pak funguje nějak celé samo. Přicházím se zájmem o poznání nových lidí, projektů a zároveň sama poptávám, co nebo kdo by mi mohl pomoci s mým byznysem. Označuji toto prostředí jako inspirativní a přátelské, protože to tak opravdu je. Lidé díky moderátorům přesně ví, co je čeká, jaký je program a jak postupovat v konkrétních situacích. Jako členka mohu říci, že jsem za půl roku ve Smartu našla mnoho lidí, se kterými nyní spolupracuji, přátelím se, vyzkoušela jsem workshopy, které klub nabízí a tím se posunula o velký krok vpřed. DĚKUJI!"

Lenka Žilová Mazalová


"Zúčastnila jsem se tento měsíc poprvé networkingové snídaně a byla jsem příjemně překvapená. Profesionální organizace a atmosféra, která umí prolomit ledy a navázat kontakt. Z akce jsem odcházela nabitá energií i kontakty. Určitě zopakuji."

Bc. Petr Heřmánek


"Dobrý den, mám za sebou teprve dvě akce, ale večere na Hotelu Victory mě přesvědčila, že členství ve Smart Network se postupem času rozhodně vyplatí. S Gábi je o zábavu vždy postaráno a je to člověk na svém místě. Dokáže upřímně poradit a ušetřit spoustu času. Určitě umí správně motivovat. Přikláním se k názoru, že je to jedna z nejefektivnějších forem marketingu a poznávání nových, důležitých kontaktů. Již nyní mohu říci, že díky členství k nám do ThaiStar Brno zavítalo několik členů Smart Network. Tímto děkuji za celý tým a věřím, že v budoucnu Vás poznám mnohem více. Přeji mnoho úspěchů v podnikání i osobním životě."Reference z FB od uživatele Rudock Halabala

Mgr. Lenka Rykrová


"Zdravím Smart Network, měla jsem tu čest zúčastnit se 27.2.2018 večeře v Praze. Byl to pro mě krásný zážitek a velmi příjemné strávení večera. Potkala jsem velké množství inspirativních podnikatelů a měla jsem možnost nasát pozitivní energii lidí, kteří jsou nastaveni na úspěch. Na Smart Networku velmi oceňuji, že se mohu na jednom místě setkat s kolegy ze stejného oboru, můžeme si vyměnit zkušenosti, být vzájemnou inspirací. Samozřejmě tímto večerem vše začíná a můj kalendář se plní schůzkami s báječnými lidmi. Ještě jednou děkuji a těším se na další akce..."
Partneři Smart Network


Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb